IMG_0040.JPG

LETNI OBÓZ 2022

Dlaczego warto wysłać dziecko z nami na obóz?

Uczymy kluczowych kompetencji cyfrowych

Na naszym obozie dla dzieci pokażemy jak łączyć ze sobą oprogramowanie z klockami Lego, aby uzyskać efekt inteligentnej konstrukcji. Programowanie i robotyka to kompetencje przyszłości, które dadzą Twojemu dziecku przewagę w dorosłym życiu i ułatwią okiełznanie coraz bardziej zautomatyzowanego świata.

Program dostosowany do poziomu uczestników

Każde zajęcia będą zindywidualizowane, w jednej grupie mogą spotkać się osoby mniej i bardziej oswojone z tajnikami robotyki i programowania. Nasi instruktorzy doskonale dobieraj zadania w taki sposób, aby każdy uczestnik pracował na miarę swoich możliwości ale jednocześnie był motywowany do przekraczania sowich granic.

Uczymy programowania w formie zabawy

Na warsztatach z robotyki i programowania uczestnicy każdego dnia będą rozwijać swoje umiejętności konstruując i kodując budowle z wykorzystaniem czujników ruchu, dotyku...

Ale to nie koniec. Nauka programowania w formie zabaw i zadań będzie przewijała się każdego dnia. Zrobimy podchody z elementami kodowania, grę leśną z algorytmami. Sprawdzimy nawet czy za pomocą algorytmu da się zaparzyć herbatę.

Dobra kadra to podstawa

Nasi instruktorzy to przede wszystkim nauczyciele – pasjonaci. Uwielbiają pracę z dziećmi i wkładają w nią swoje serce.  Na zajęciach z programowania i robotyki prowadzącymi będą specjaliści tych dziedzin, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania naszych obozowiczów.

Wychowawcy dbają nie tylko ciekawe zagospodarowanie czasu, ale także o przyjazną i bezpieczną atmosferę po to, by Twoje dziecko czuło się u nas wyjątkowo dobrze.

Lokalizacja

Ośrodek OW KORMORAN jest położony w samym sercu Kaszub (link do mapki: https://bit.ly/3HLMf1U ) i rozciąga się wzdłuż linii brzegowej Jeziora Sudomie. Dookoła tylko lasy.

Atrakcje

W samym ośrodku do dyspozycji będą kajaki, rowery wodne, obiekty sportowe, mini kino. Oprócz zajęć z robotyki i programowania dzieci będą uczestniczyć w kreatywnych warsztatach, ognisku, podchodach, grach leśnych, zjadą tyrolką i wielu innych aktywnościach.

Wiek uczestników: 6-14 lat

Termin: 02-12.08.2022

Cena:

2150zł (5% rabatu dla naszych kursantów, 5% dla rodzeństwa. Rabaty nie łączą się)

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona.

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE JUŻ DZIŚ!

 

Formularz zgłoszeniowy

Dziękujemy za przesłanie!