DLACZEGO MY?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy z naszych kursów dostosowujemy do wieku dziecka, a tematyka i sprzęt dopasowana jest do jego umiejętności. Podstawą naszego programu są zestawy Lego WeDo2, Lego Mindstorms EV3 oraz  podręczniki LEGOEducation® - obecnie najlepsza propozycja na rynku. Nasze doświadczenie pedagogiczne pozwala na ich pełne wykorzystanie. 

EFEKTYWNA NAUKA

 

Praca nad robotami odbywa się w kameralnych grupach. Dzieci wykorzystując tablety uczą się programowania. Zgodnie z zasadą od łatwego do trudnego. To przyjazne środowisko powoduje, że dzieci z dużą łatwością uczą się trudnej umiejętności jaką jest kodowanie.

WYSOKO WYKWALIFIKOWANA KADRA

 

Na trzy zespołu przypada jeden dyplomowany nauczyciel, który zapewnia pełen komfort pracy i służy pomocą. 

WSPANIAŁA ATMOSFERA

Robotyka, to świetna zabawa! Uczestnicy uczą się w swojej grupie wiekowej ( 5-7 lat, 8-10 lat, 11+ lat) i poznają nowe umiejętności w  otoczeniu rówieśników.

ELASTYCZNOŚĆ

Zajęcia odbywają się w dni robocze, weekendy i wakacje. Wybierz dogodny dzień, a my zajmiemy się resztą!

POZNAJ NASZĄ KADRE

 

RAFAŁ MOKRZYCKI

 

Pomysłodawca projektu Pan Robot, firmy zmieniającej świat nauki w zabawę. Jest dyplomowanym nauczycielem, który swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywał podczas kilkunastoletniej pracy w szkole podstawowej. Od dziecka interesuje się nowoczesnymi technologiami  i komputerami. Praca z dziećmi jest dla niego pasją i sposobem na życie. Na swoich zajęciach wprowadza miłą i przyjazną atmosferę, dzięki której dzieci czują się bardzo swobodnie.

Uważa, że: ,,nie ma zajęć, na których nie da się dobrze bawić". 

WOJCIECH KRAKUS

TO Człowiek orkiestra – tak mówi o sobie. Od lat związany z Pałacem Młodzieży w Gdańsku jako nauczyciel informatyki i pracownik Działu Promocji, Edukacji i Animacji Kulturalnej. Jego zainteresowania artystyczne przekładają się na aktywny udział w organizacji i prowadzeniu imprez kulturalnych dla dzieci i młodzieży. Pasją JEGO była i jest historia Gdańska ale również grafika i animacja komputerowa. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, dlatego zajęcia z nim będą dla dzieci niewątpliwie wielkim przeżyciem, a wiedza, przekazana w ciekawy i przystępny sposób pozostanie z Nimi na zawsze

KATARZYNA SOKÓŁ

Zawodowo - pedagog, od lat pracuje z dziećmi w szkole podstawowej. Prywatnie mama 9-letniego pasjonata robotyki i klocków lego. Fascynują ją gadżety i nowinki techniczne. Pełna zapału i energii, lubi zdobywać nowe doświadczenia. Uważa, że z dziećmi należy się dzielić nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale też uśmiechem, pasją i sympatią do ludzi.

RAFAŁ MAŁEK

Pracę z dziećmi traktuje jako przygodę i dobrą zabawę. Posiada doświadczenie z pracy z dziećmi od najmniejszych do największych. Wyróżnia się dlatego, że poświęca się pracy w każdej wolnej chwili. Daje przy tym z siebie 110% energii, a może i 115%! Jak sam mówi: ,,uśmiech dziecka jest najpiękniejszą nagrodą za pracę i włożony trud”.

KAJA KĘDZIOŁ

Świeża krew "Pana Robota", z: dopiero co odebranym dowodem osobistym i zainteresowaniami w wielu dziedzinach (teatr, język polski, matematyka, nowe technologie...) We współpracy z dziećmi wyróżnia ją: wyjątkowa energia, empatyczność i ciepło bijące z głębi serca. Młody wiek nie oznacza w jej przypadku małego doświadczenia - na swym wolontaryjnym "koncie" ma współpracę z: MOPR, dziecięcym oddziałem onkologii, Stowarzyszeniem Morena, WOŚP. W pracy z Dziećmi podąża za Korczakowskim "nie ma dzieci - są ludzie", co gwarantuje dzieciom niezapomnianą przygodę na zajęciach.

KLAUDIA WOJTYNA

Nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej, studentka filologii włoskiej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz różnorodnymi zainteresowaniami. Klaudia uwielbia aktywnie spędzać czas, kocha góry, jazdę konną ale przede wszystkim uwielbia prace z dziećmi którą traktuje jak misje. A największą nagrodą dla Niej jak sama mówi jest uśmiech dziecka bo kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat...